Ik ben uw wachten beu! ;)

De laatste maanden was het cultuurlandschap een beetje dood. Toch voor wat het “echte leven” betreft. Enkel virtueel kon er nog een performance vanaf.

Omdat exposeren binnen niet evident is, gooide ik letterlijk tekeningen de deur uit en toen kwamen ze op straat terecht. In mijn straat – EEKSTUK (Gent) – stel ik vanaf 15 juli tot eind augustus 15 tekeningen tentoon gewoon in open lucht. Ga je wandelen in de buurt (bvb in de Bourgoyen), wandel dan ’s door mijn straat en geniet van de tekeningen. Vandaar stap je gewoonweg door naar Rodeberg moeten waar Jan De Proost en Veerle Verbeke ook iets rond hun huis opzetten. Dan naar De Schuur (hoek Zandloperstraat-Baudetlaan), waar ook een openlucht expo is, en dan doorstappen terug de Bourgoyen in. En misschien is er weldra nog wel meer te vertellen over initiatieven uit onze buurt.

FB-Instagram promo

Stilaan komt ook de ruimere cultuursector terug op gang, als laatste (en ook als eerste) de sector die de gevolgen van de corona moet doorstaan. Ik start met een eerste indoor expo vanaf 17 juli. Tot eind augustus loopt in de Kunsthal (het vroeger Caermersklooster – Langesteenstraat) het Gentse Zomersalon onder het motto “BUY LOCAL”. En misschien moest u dat maar eens doen 😉 Mijn “Zwarte Toren” is er te koop. Een typische Max waarbij modern beeld wordt gecombineerd met klassieke Bruegel.

Bedankt voor uw geduld, maar het is nu genoeg geweest, kom maar eens uit uw kot 😉 *En hou vooral mijn blog in het oog voor nieuwe verhalen en kunstdingen van eigen bodem 🙂 *

Een gedachte over “Ik ben uw wachten beu! ;)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.