Gentse Feesten 2012: dag 8

Ik ging naar de goochelshow op Miramiro en sprak met de dame aan de inkom om 17u50:
“de show van 18u start pas om 18u30″…”OK, en start de show van 19u30 dan om 20u?”…”dat weet ik niet, daarvoor moet ge op het programma kijken”…”maar ge zegt juist dat het programma niet klopt”…’fin goed, ik laat ’t liggen, passeer om 18u10 nogmaals de deur en hoor tegen passanten zeggen “de deur is dicht want er is een voorstelling bezig”…Volgens mij is’t nu duidelijk dat ze bij Miramiro hun organisator hebben uitgespaard…

Deze diashow vereist JavaScript.

Wie mij volgen wil…(zal weer wreed hard moeten lopen)

Het eerste deel van het programma is volbracht: het Puppetbuskersfestival is gepland. Collega Sandra zal mij wel de planning van Miramiro overmaken (of ‘k maak ‘m misschien ook nog zelf). Verder probeer (lief, nu al mijn excuses als’k er mij niet kan aan houden) om een Gentse Feesten “light” te houden om toch op een deftig uur thuis te zijn en zodoende om 1u ipv 4u in mijn bed te liggen…

zaterdag 14.07

14-16u: stoet

16u30: Divadlo Anpo – EFTC

17u: Het meubilair – Korenmarkt

17u: cia Imaginaria – Korenmarkt

17u30: Ariane Plume – Korenmarkt

18u: Opening – EFTC

19u: Diego Stirman – EFTC

22u: Spelleke van 3 kluite – Vrijdagsmarkt

zondag 15.07

14u30: Garin-Trousseboeuf – EFTC

15u: Le clou & l’aiguille – EFTC

15u45: Theatre de cuisine – EFTC

16u (optie): Simon Moers – Korenmarkt

17u15: Les Green Ginger – EFTC

18u: Le project D – EFTC

maandag 16.07

15u: Inaki Mata – Kalandeberg

16u: Drolatic Industry – Kalandeberg

16u30: Merkel & Vannix – Korenmarkt

17u15: Kukulu Puppet – EFTC

18u: Storybox Theatre – EFTC

19u: vrij houden

21u: La Guardia – De Centrale

dinsdag 17.7

14u: De blauwe vogel – Augustijnenklooster

15u: Basso Doblo – Veldstraat

15u30: Storybox (The king) – Korenmarkt

16u: Anonima Teatro – Kalandeberg

18u: Linde Schinkel/Feikes Huis – EFTC

woensdag 18.7

15u: Teatr Viti Marcika – Korenmarkt

15u30: Birloque Prod – Korenmarkt

16u: Tal & Thee – Korenmarkt

20u: Laika – De expeditie

donderdag 19.7

14u30: Studio Orka – Watersportbaan

16u: Kurt Defranc – Citadelpark

17u: Fadunito – Veldstraat

18u: Griet Desutter & Herwig – Norbertijnenkapel

20u30: Ronaldo – Sint.Baafssite

…de rest volgt…